ЧАТ (Експериментально)
ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО
ДЗО "ОІПДО" НУХТ
До складу Одеського інституту після-дипломної освіти (ДЗО "ОІПДО" НУХТ) входять дві кафедри: кафедра ринкової економіки та кафедра харчових технологій та інженерії.
Інститут має бібліотеку.
Інститут має гуртожиток.



НОВИНИ ІНСТИТУТУ
Увага!!!
Шановні колеги! Доводимо до вашого відома, що у вересні 2020 року інститут видав навчальний посібник для спеціалістів харчових підприємств з питань безпечності та якості продукції та студентів харчових ВНЗ
«Планування та проведення внутрішніх аудитів систем управління безпечністю та якістю харчових продуктів»
Автор: Стоянова Людмила Олександрівна,
зав. кафедри харчових технологій та інженерії
ДЗО «Одеський інститут післядипломної освіти» НУХТ, к.т.н
На I квартал 2021 р.
ОПРИЛЮДНЕНО
ГРАФІК
проведення курсів підвищення
кваліфікації
(в режиме он-лайн)
за темами:
План проведення дистанційних навчальних семінарів у
І кварталі 2021 року
Лютий 2021
-
Актуалізація систем управління безпечністю та якістю харчових продуктів до вимог нових версій стандартів ISO 9001:2015 (ДСТУ ISO 9001:2015) та ISO 22000:2018 (ДСТУ ISO 22000:2019)
-
Організація роботи випробувальних лабораторій в сучасних умовах з дотриманням вимог міжнародних і національних нормативно-правових документів
-
Ризик-менеджмент як інструмент забезпечення ефективного функціонування систем СУЯіБХП і випробувальних лабораторій
-
Валідація та оцінювання метрологічних характеристик методик вимірювання (дослідження) показників якості та безпечності
Березень 2021
-
Планування та проведення внутрішніх аудитів систем управління безпечністю та якістю харчових продуктів
-
Сучасні інструментальні та експресні методи дослідження показників якості та безпечності питної води та харчових продуктів
-
Оцінювання результатів вимірювань (досліджень) показників якості та безпечності (похибки, невизначеність, прецизійність, відтворюваність тощо).
Тривалість кожного семінару від 12 до 20 навчальних годин по 2 – 4 навчальних години на день.
Конкретизація дат і розкладу проведення дистанційних занять буде визначена у січні 2021 року і викладена на сайті інституту.
До уваги керівників харчових підприємств
В зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, інститут не мав змоги у II-му півріччі 2020 року провести стаціонарні курси і семінари, попередньо перенесені з I-го півріччя, з належним обсягом практичних, лабораторних занять, майстер-класів та ін..
Наразі, колектив інституту проводить підготовчу роботу для створення відповідної технічної бази та наочних засобів з тим, щоб протягом I-II півріччя 2021 року проводити повноцінні заняття як у стаціонарному, так і у дистанційному режимі.
Більш детальна інформація щодо графіку та тематики за-нять буде повідомлена на сайті на початку 2021 року.
В.о.директора інституту О.В. МАКСИМЕНКО
До уваги вищого керівництва асоціації Укроліяпром і керівників олійно-добувних і олійно-жирових підприємств!
Доводимо до Вашого відома що, в зв’язку з несприятливим станом щодо інфікування коронавірусом і подовженням карантинних заходів у цілому ряді областей України, немає можливості зібрати повний кворум лекторів та слухачів і забезпечити безпечні санітарно-епідеміологічні умови проживання та проведення заходів науково-практичного семінару для спеціалістів та фахівців олійно-жирових підприємств протягом 2020 року. Вважаємо доцільним перенести термін проведення цього заходу на період, коли в Україні буде досягнута безпечна санітарно-епідеміологічна ситуація. Більш конкретна інформація буде розміщена на сайті інституту та надіслана керівництву асоціації Укроліяпром і підприємствам.
З повагою до Вас і вашої діяльності,
в.о.директора інституту О.В. МАКСИМЕНКО
July 13, 2019
В інституті з 08.07 по 13.07.2019 року проводилося Короткотермінове підвищення кваліфікації:
«Нормативно-правове регулювання діяльності харчових підприємств. Інноваційні напрями розвитку технологій виробництва олійно-жирових продуктів»
Оприлюднено лист
Керівнику олійно-жирового підприємства
Про графік курсів підвищення кваліфікації
з 08 по 13.07.2019 р.
на короткотермінових курсах підвищення кваліфікації спеціалістів технологічних служб і виробничих випробувальних лабораторій олійно-жирових підприємств за темою:
«Нормативно-правове регулювання діяльності харчових підприємств.
Інноваційні напрями розвитку технологій виробництва олійно-жирових продуктів»
June 19, 2019
Виїзні заняття першого кварталу 2019 року
Науково-педагогічний колектив кафедри харчових технологій та інженерії протягом першого кварталу 2019 року провів шість виїзних навчально-консультаційних семінарів для спеціалістів і фахівців провідних харчових підприємств м. Одеса:
- ПрАТ «ВО Одеський консервний завод» - 2 семінари
- ПрАТ «Одесавинпром» - 2 семінари
- ТОВ «Одеський хліб» - 1 семінар
- ПрАТ «Одеський коньячний завод» - 1 семінар
April 07, 2019
З 8 квітня до 26 квітня 2019 р. відбулися курси підвищення кваліфікації
Мікробіологів, завідувачів мікробіологічних лабораторій харчових підприємств.
УВАГА!
До графіку проведення курсів підвищення кваліфікації у І півріччі 2019 року внесено наступні зміни:
- термін проведення занять для спеціалістів хіміко-технічного контролю підприємств виноробної та пивоварної галузей перенесено на 10.06 – 21.06.2019 р.
- термін проведення семінару-тренінгу для спеціалістів та фахівців з питань внутрішнього аудиту функціонування систем менеджменту якості і безпечності ХП перенесено на 03.06-07.06.2019 р.
з 24 по 28 вересня поточного року у інстітуті проведені короткотермінові курси підвищення кваліфікації тривалістю 40 навчальних годин для спеціалістів хіміко-технічного та мікробіологічного контролю виробництва фасованих мінеральних і питних вод і напоїв на їх основі
В період з 09.07 по 14.07.2018 відбулося короткотермінове підвищення кваліфікації для спеціалістів лабораторій і технологічних служб олійно-жирових підприємств за темою: «Нормативно-правове регулювання діяльності харчових підприємств. Наукове обґрунтування розробки олійно-жирових продуктів і сучасні інструментальні методи їх дослідження»
March 28, 2018
семінари-тренінги з питань впровадження систем НАССР
February 06, 2018
Актуальні зміни у нормативній базі
В теперішній час дуже активно оновлюється нормативна база не тільки національних, а й міжнародних стандартів.
Одним з найважливіших напрямів є розробка нових стандартів на системи менеджменту. Мета розробки нових версій - зблизити методології розробки та функціонування систем менеджменту якості і безпечності харчових продуктів і послуг та систем екологічного менеджменту, полегшення впровадження інтегрованих систем менеджменту. В зв'язку з введенням нової версії стандарту на системи менеджменту якості продукції та послуг ISO 9001:2015 переглянуто стандарт 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних і калібрувальних лабораторій».
Затверджено нову версію ISO/DIS 22000:2017 «Система менеджменту безпечності харчових продуктів. Вимоги до любої організації в харчовому ланцюзі».
Для того, щоб заздалегідь підготувати спеціалістів харчових підприємств до реалізації вимог нових стандартів і включити відповідні теми до занять, викладачі нашого інституту підготували переклади фінальних проектів ISO/IEC/FDIS 17025:2017 i ISO/DIS 22000:2017 а також коментари до ISO/DIS 22000:2017.
Пропонуємо їх до Вашої уваги.
November 04, 2017
Курси з підвищення кваліфікації в Уманському Національному університеті садівництва
23.10.17 – 04.11.17 Кафедра харчових технологій та інженерії організувала курси підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників Уманського національного університету садівництва. До програми курсів включені теми з питань інноваційних технологій та обладнання для харчових виробництв, поточного стану нормативно-законодавчої бази функціонування харчових підприємств, методології розробки та впровадження на підприємствах систем менеджменту якості і безпечності харчових продуктів згідно з новими міжнародними стандартами. Заняття проводили безпосередньо на базі УНУС з залученням до викладання професорсько-викладацького складу ОІПДО НУХТ та УНУС.
October 30, 2017
Навчально-консультаційні семінари для працівників ТОВ «Одеський коровай»
У жовтні 2017 р. кафедрою харчових технологій та інженерії проведені цільові виїзні навчально-консультаційні семінари для працівників ТОВ «Одеський коровай» за темами:
а) Актуалізація системи менеджменту якості продукції до вимог нової редакції ДСТУ ІSO 9001: 2015» - з 11 по 13 жовтня 2017.
б) «Практичні аспекти реалізації у виробництві вимог Технічного Регламенту «Щодо деяких товарів, які фасують за масою та об`ємом у готову упаковку» - з 25 по 27 жовтня 2017.
У семінарах прийняли участь як інженерні спеціалісти, так і оператори технологічних цехів для засвоєння практичних навичок з виконання вимог документованих процедур систем менеджменту якості і безпечності продукції, яку виробляє підприємство
July 31, 2017
Опублікований ПРЕС-РЕЛІЗ СЕМІНАРУ
«Інноваційні технології та сучасні інструментальні методи дослідження олійно-жирової продукції. Зміни у нормативно-правовому регулюванні діяльності харчових підприємств».
З 10 по 15 липня поточного року в інституті проведений навчально-консультаційний семінар для спеціалістів технологічних служб і випробувальних лабораторій олійно-екстракційних і олійно-жирових підприємств України.








КОНТАКТНА
ІНФОРМАЦІЯ
65006, Одеса, Україна
вул. Балківська, 54
ДЗО "ОІПДО" НУХТ
Тел/Факс: (0482) 39-02-76
Адреса електроної пошти:
Гуртожиток:
Тел.:(0482) 39-02-77