В 2019 році виповнилося 50 років професійної діяльності ДЗО «ОІПДО» НУХТ. За минулі роки послугами інституту скористалися більш ніж 80 000 керівників і спеціалістів харчових та переробних підприємств всіх областей України.

      ДЗО «ОІПДО» НУХТ вносить вагомий внесок у  розвиток та становлення українських підприємств харчової та переробної промисловості за допомогою кращих освітніх технологій передачі знань в галузі міжнародних стандартів менеджменту, передового виробничого досвіду, сучасних технологій харчових та переробних виробництв, асортименту, якості та безпечності, маркетингу та логістики.

Згідно з Законом України «Про професійний розвиток працівників», затверджений  ВР за    № 4312-VI 12.01.2012р. зі зміною № 5067-VI від 05.07.2012р. та «Положенням про професійне навчання працівників на виробництві», затвердженим сумісними наказами Міністерства праці та соціальної політики і Міністерства освіти і науки України за № 127/151 від 26.03.2001р., № 92/147 від 03.03.2008р. та № 218/415 від 18.04.2012р. (п. 2.6) підвищення кваліфікації керівників, професіоналів та фахівців повинно здійснюватись періодично, залежно від виробничої потреби, але не рідше одного разу на п’ять років.

       Звертаємо Вашу увагу на те, що на сайті Інституту розміщено два варіанти заявок на підвищення кваліфікації: для підприємств-членів Асоціацій, Об'єднань та Корпорацій (див. перелік нижче) та для інших підприємств.

Для участі в навчанні на курсах підвищення кваліфікації необхідно обрати та заповнити

 

 

 

бланк заявки на навчання (завантажити) та відправити її на електронну пошту інституту oipdo@eurocom.od.ua. На підставі заповненої заявки буде складено договір та виставлено рахунок для оплати.

       Навчання для спеціалістів підприємств, які входять до складу асоціацій «Укроліяпром», «Укркондпром», «Укрм’ясо», Всеукраїнської асоціації пекарів України, ОПХП «Укрхлібпром», корпорації «Укрвинпром» здійснюється за рахунок держбюджету.

  У разі подання заявки просимо заповнити бланк заявки на навчання (бюджет) (завантажити) та відправити її на електронну пошту інституту oipdo@eurocom.od.ua . На підставі цієї заявки буде складено договір про надання освітніх послуг за бюджетні кошти та у разі потреби виставлено рахунок за вартість бланку свідоцтва про підвищення кваліфікації (орієнтовно 35-40 грн. з  ПДВ у 2020р.).

.